HAKKIMIZDA

Şu anda izlemiş olduğunuz Gezi Tatil TV, Türk televizyonlarında aralıksız yayınlanan uzun soluklu TV programlarına imza atan Prestij Yapım'ın bünyesinde faaliyet gösteren bir internet televizyonudur. 

Prestij Yapım olarak Türk TV'lerinde yayınlanan ilk ve tek haftalık gezi tatil içerikli programı KENT REHBERİ programını 2003 yılında SKYTURK TV için hazırlamıştık. TV programımız yoğun ilgi görünce SKYTURK TV'den sonra HABERTURK TV'de TURİZM ÖZEL adıyla yayınlarımıza devam ettik. 

Turizm programımıza gösterilen ilgi bizi aynı zamanda programı internet ortamına da taşımamıza teşvik etti. İnternetten video yayınının henüz daha yeni ve sıkıntılı olduğu günlerde alt yapıya yaptığımız yatırımlar ve ar-ge çalışmaları sonucunda www.gezitatil.tv (www.turkeyholiday.tv) isimli internet televizyonunu oluşturduk ve bugünlere geldik. 

İnternet televizyonumuzda yayınlanan bütün videoları kendimiz çekiyor ve kurguluyoruz. İnternet televizyonumuzda sadece kendimizin tarafsız bir gözle çekip kurguladığımız otel videoları ve bölge tanıtımları yer almaktadır. Amacımız izleyicilerimize tatile gitmeye karar verdiklerinde gidecekleri otel ve bölgeyi seçme konusunda yardımcı olmaktır. 

Bu konseptimizle Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız gezi tatil video portalıyız ve ziyaretçilerimiz günden güne artmaktadır. 
Ayrıca Türkiye'de çok az kişi tarafından kullanılan ve bilinen video yayını konusundaki son teknoloji CDN'i kullanmaktayız. 
Bu özelliğimizle sadece Türkiye'de değil dünyanın her tarafından aynı hız ve kalitede videolarımız izlenebilmektedir. 

 

Neşat Yeşilbaş

Yapımcı- Yönetmen

 

ABOUT US

Turkey Holiday TV you are watching now has been broadcasting since 2005 and has expereinced a steady increase in the number of users and viewers ever since. We do all shoots and editing videos broadcast on our internet TV in-house. The hotel videos and regional promotion videos broadcast on our internet television station are shot and edited in an objective manner. Our goal is to assist vacation-goers in choosing the region and venues they wish to spend their holidays. 
We are the first and only independent travel and vacation video portal in Turkey with this concept and the number of visitors increases everyday. The Visual Director of all the films broadcast on our internet television site, www.gezitatil.tv (www.turkeyholiday.tv) is Neşat Yeşilbaş and IT Supervisor is Hakan Turan.